Strzelcy z Plutonu Łochów na 25km marszu kondycyjnym

13 listopada nasi Strzelcy z Plutonu Łochów wzięli udział w 25-kilometrowym marszu kondycyjnym. Podczas zajęć prowadzonych w terenie zalesionym zrealizowaliśmy kilka punktów nauczania w tym maskowanie w terenie oraz rozpalanie ogniska. Ćwiczyliśmy również poruszanie się w szyku patrolowym oraz wyznaczanie azymutów.

Był to pierwszy marsz kondycyjny w Plutonie Łochów. Wszyscy uczestnicy wykazali się dobrą sprawnością fizyczną i ogromną wytrwałością bowiem musieli pokonać przeszkodę terenową w postaci rzeki,a także transportować ciężką kłodę imitującą moździerz.

Należy zaznaczyć, iż wszyscy Strzelcy ukończyli marsz. GRATULUJEMY!

JS 5001

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]